سخن مدیر مسوول نشریه ی « ساحل دریا » شماره ی 63  ؛  15 شهریور ماه  1394چند روز دیگر سال روز حمله ی ناجوانمردانه ی ارتش بعثی عراق و تجاوز خاک لیران است. هرجند با وجود انقلاب نوپای اسلامی ، به هم ریختگی ارتش ، نداهای استقلال طلبی قومیت های مختلف در کشور ، سهم خواهی های گروهک های متنوع از پیروزی انقلاب ، حمایت بی دریغ شرق و غرب زخم خورده از انقلاب و حمایت مالی بدون محدود اعراب منطقه  ؛ در محاسباتی منطقی ، رویای پیروزی سه روزه و فتح تهران را برای صدام دست یافتنی کرده بود ؛ اما رهبری بلامنازع بنیان گذار انقلاب حضرت امام خمینی رضوان الله تعالی علیه و فرمان پذیری بی چون و چرای مردم از ایشان ، روز و روزگار را بر متجاوزین تیره کرد.


سهم ملت ایران از خرد و بزرگ ، زن و مرد در مقاومت در برابر ناملایمات وصف ناشدنی است. از دست دادن پدر ، مادر ، فرزند ، برادر ، خواهر و همسر با آن که سنگین و سخت بود اما برای مردم تحمل پذیر بود و داغ آن ها تهییج کننده ی اطرافیان برای حفظ شرف و کرامت شد. تحمل رنج های جانبازان و سختی های آزادگان ؛ درس بزرگ مردانگی و ایثار بود.


همه ی آنم ها ثمره اش دست یابی به یک پیروزی ناب بود . ملت ایران با همه ی محدویت ها برای اولین بار در تاریخ چند ساله اش توانست تمامیت ارضی کشور را حفظ نماید و مانع از دست دادن " حتی یک وجب خاک " شود.


البته ثمره ی ایستادگی ؛ تنها حفظ خاک نبود. دشمنان و طمع ورزان به خاک میهن اسلامی سال هاست که زمین گیر شده اند و همه ی گزینه های روی میزشان ، دکور دل آزار روحشان شده است و هر از گاهی با نگاه به آن حس سخنرانیشان گل کرده و مردم ایران را تهدید می کنند.


در آخرین تلاش هایشان اما وزیز خارجه ی دولت یازدهم پاسخی ظریف به آن ها داد : " هیچ گاه یک ایرانی را تهدیبد نکنید ".


اکنون به همت درایت این روزها و ایستادگی آن روزها میز و همه ی گزینه های روی آن برای زورمداران غبار اندود شده است و وظیفه ی ما پاسداشت همه ی زحمات ایثارگران هشت سال دفاع مقدس است. یاد و خاطره ی فداکاری های آنان در خاطرهایمان چون نگینی می درخشد و دست مریزاد ابدی برای همه ی زحمات ارزشمندشان ، ورد زبان هر روزمان خواهد بود.

روح پرفتوح شهدا شاد ،  درد و زخم جانبازان شفا ، خاطر آزاداگان از غم رها و اندیشه ی رزمندگان جبهه ها همیشه دور از رتج ها باد

نظرات (2)
سه‌شنبه 31 شهریور‌ماه سال 1394 ساعت 03:15 ق.ظ
جناب مهندس حلاجیان لطفاًبه دل نکیرید از اصلاًازورزش شهر خبرى نمیدین اینم کارفرهنکیست تیم فوتسال شهر تیم سامسونک نمینویسید.
امتیاز: 0 0
پاسخ:
سلام دوست خوب
اگر لطف کنید خبر را به ایمیل ساحل دریا ارسال کنید
حتمن خبرهای شما نیز منتشر خواهد شد
البته اصلن از ورزش شهر خبری نمیدین

جمله ی درستی برای ساحل دریا نیست
ارادتمند حلاجیان
پنج‌شنبه 2 مهر‌ماه سال 1394 ساعت 08:37 ق.ظ
جناب حلاجیان دوست بسیار خوبم حضرتعالى دوستان عزیز شماومن خبرنکار هستید خبر من وامثال من به شمابدیم انوقت مامیشیم شمافقط منتشر میکنید مرحمت بفرماییداین خبرهاى ورزشى تهیه کنید تا جوانان شهرعزیزمان انکیزه داشته باشندورزش شهرکه مرده اندکى هم میجنبند شماخبرنکاران هم به قول معروف بیازشم داغترکنیدوکمترجوانان مابرن کنارساحل بشیند قلیان جاق کنند. (ببخشید بعضى کلمات غلط هستند بخاطراینکه حرف فارسى درکوشیهاى اینجا وجود ندارد اینم حروفهاى عربى میباشد)
امتیاز: 0 0
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
پست الکترونیک :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد